SİZDEN GELENLER

MAVİŞEHİR PROTHERM MÜŞTERİ YORUMLARI

Protherm servis izmir

En çok ihtiyacımız olan zamanda kombinin bozulmasıyla internetten "Mavişehir Protherm servisi" diye arattım. bu sayfada kadir usta ile görüştüm hemen yardımcı olacağını belirtti ve kısa sürede geldi kombi arızasını hemen çözdü. Arıza için 1 yıl da garanti verdi tekrarlaması durumunda ücret talep etmeden tekrar tamir edeceği teminatı olarak servis formu kesti. Fiyat olarak ta gayet makül fiyatlarla tamir ediyor. Protherm servis arayanlara tavsiye ediyorum. Buradanda kadir ustaya teşekkur ediyorum. Murat Korkmaz


HİZMETLERİMİZ

İZMİR MAVİŞEHİR PROTHERM KOMBİ BAKIM TAMİR ONARIM SERVİSİ

 
ZAMANDAN KAZANIN

MAVİŞEHİR PROTHERM GEZİCİ SERVİS

prothermservis-protherm-servisi-protherm-servisleri-izmir

Gezici Protherm servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor.Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.


Acil Protherm Servis
7/24 PROTHERM SERVİS

MAVİŞEHİR HIZLI SERVİS

7/24 Protherm servis izmir

İş çıkışında bütün servisler kapalı oluyor. İş yerindende izin almak çok zor. Kombi bakım ve arızasını yaptıramıyorum diye düşünüyorsanız. Servisimiz sizin için mesai saatleri dışındada hizmet vermektedir.


Teknik Destek
SERVİS FORMU İLE

1 YIL GARANTİLİ MAVİŞEHİR PROTHERM SERVİS

Protherm Servisi

Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir .


Protherm Servis Çağır
 Mavişehir Protherm Servisi

İzmir Mavişehir Protherm servisi Mavişehirde Protherm kombi, klima, servisi, petek temizleme oda termostat teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

İzmir ilçelerinden Mavişehir içinde her mahalle ve bölgeye hizmet götüren Protherm servisi'ne sizlerde kombi servisi, klima servisi gibi hizmetler için bizim ile iletişime geçiniz.

Mavişehir Protherm Kombi Yedek Parça Değişimi


Mavişehir Protherm Kombi Servisi, uzman kadrosu ile Protherm kombilerinizi İzmir kombi arıza, onarım ve yedek parça değişimi hzimeti vermekteyiz.

İzmir Mavişehir Protherm Yedek parça değişim ürünleri kombi, klima, oda termostatı, bakım, montaj, tamir, elektronik kart, ana kart, petek temizleme, ana eşanjör, akiş şalteri, akiş türbünü, ateşleme grubu, kombi bacalari, diyafram conta, doldurma musluğu, düğme, emniyet ventili, elektronik kart, fan motoru, genleşme tanki, hava purjörü, kilingirit conta, kombi tesisat temizleme, manometre, motorlu üç yollu vana, o-ring, plakali eşanjör, pompa, kombi sensör, siviç, su akiş anahtari, üç yollu tamir takimi, üç yollu grup, vana, ntc, limit termostatı orjinal değişimi yapıyoruz.

Mavişehir Protherm Servisi talepleriniz için servis telefonumuz (0 536 574 74 12) üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Protherm servisleri arasında köklü ve uzun yıllardır bu işi yapan firmalardan hizmet alınız.

Kışa Özel %20 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. 1 yıl Garantili Protherm Servis takip sistemi ile zamanında servis imkanı sunuyoruz.


Firmamız Mavişehir Protherm kombi servisi konusunda sizlere profesyonel destek sunmaktadır. İzmir’in her semtine kombi servisimiz vardır.

Mavişehir Protherm Teknik Servisi Telefon 0 (536 ) 574 74 12. Arıza bakım petek temizleme ve montaj hizmetleri.

Yetkili servis kalitesinde hizmet sunan özel teknik servis hizmeti veriyoruz.